WhatsApp Destek Çağrı Merkezi SMS

Apple Ürünleri Değiştirme ve Onarım Kapsamı Uzatma Programları

Mevcut üretici garantisi devam eden veya üretici garantisi bitmiş ürünleriniz için değiştirme ve onarım kapsamı uzatma programları başlatılabiliyor. Eğer ürününüz ilgili programlardan birine uygun ise sizleri servislerimize bekliyoruz. Bulunduğunuz şehirde servisimiz yoksa ürününüzü kargo ile servislerimize yönlendirebilirsiniz.

Ses Yok Sorunları için iPhone 12 ve iPhone 12 Pro Servis Programı

Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro aygıtlarının çok küçük bir kısmında alıcı modülündeki arızalanabilen bir bileşen nedeniyle ses sorunları yaşanabileceğini belirledi. Etkilenen aygıtlar Ekim 2020 ile Nisan 2021 arasında üretildi.

Touch Sorunlarına Yönelik iPhone 11 Ekran Modülü Değiştirme Programı

Apple, ekran modülüyle ilgili bir sorun nedeniyle iPhone 11 aygıtlarının küçük bir kısmındaki ekranların dokunmaya yanıt vermemeye başlayabildiğini belirlemiştir. Etkilenen aygıtlar Kasım 2019 ile Mayıs 2020 arasında üretilmiştir.

Ses Sorunları İçin AirPods Pro Servis Programı

Apple, AirPods Pro aygıtlarının küçük bir kısmında ses sorunları yaşanabileceğini belirlemiştir. Etkilenen birimler Ekim 2020'den önce üretilmiştir. Etkilenen AirPods Pro'larda aşağıdaki davranışlardan en az biri görülebilir:

Boş Ekran Sorunu İçin iPad Air (3. nesil) Servis Programı

Apple, sınırlı sayıda iPad Air (3. nesil) aygıtında belirli koşullarda ekranın kalıcı olarak kararabildiğini belirlemiştir. Ekran kararmadan önce kısa bir titreme veya yanıp sönme görülebilir.

iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR İçin Smart Battery Case Değiştirme Programı

Apple; iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR için üretilen bazı Smart Battery Case'lerde şarj sorunları oluşabildiğini belirlemiştir. Etkilenen Smart Battery Case'lerde aşağıdaki davranışlardan biri veya daha fazlası görülebilir:

Güç Yok Sorunları İçin iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Servis Programı

Apple, bazı iPhone 6s ve iPhone 6s Plus aygıtlarında bir bileşenin arızalanarak aygıtın açılmamasına yol açabileceğini belirlemiştir. Bu sorun yalnızca Ekim 2018 ile Ağustos 2019 arasında üretilen ve belirli bir seri numarası aralığındaki aygıtları etkilemektedir.

Alüminyum Kasalı Apple Watch Series 2 ve Series 3 Modelleri İçin Ekran Değiştirme Programı

Apple, alüminyum kasalı Apple Watch Series 2 veya Series 3 modellerinde, çok nadir olmakla birlikte, ekranın yuvarlak kenarları boyunca bir çatlak oluşabileceğini belirledi. Çatlak, aşağıdaki resimlerde gösterildiği gibi bir kenardan başlayıp diğer kenarlar boyunca devam edebilir.

15 inç MacBook Pro Pil Değiştirme Programı

Apple, sınırlı sayıdaki eski nesil 15 inç MacBook Pro biriminde bulunan pillerin aşırı ısınabileceğini ve bu nedenle güvenlik riski oluşturabileceğini belirledi. Etkilenen birimlerin büyük bölümü Eylül 2015 ile Şubat 2017 arasında satılmış olup ürünlerin uygunluğu seri numarasına göre belirlenmektedir.

MacBook, MacBook Air ve MacBook Pro İçin Klavye Servisi Programı

Apple, belirli MacBook, MacBook Air ve MacBook Pro modellerindeki klavyelerin küçük bir kısmında şu davranışlardan bir veya birden fazlasının görülebileceğini belirledi:

  1. Harfler veya karakterler beklenmeyen bir biçimde tekrarlanıyor
  2. Tuşlara basıldığında harfler veya karakterler ekranda görünmüyor
  3. Tuşlar "yapışkan" bir his veriyor veya tutarlı bir şekilde yanıt vermiyor

13 inç MacBook Pro Ekran Arka Aydınlatması Servis Programı

Apple, 13 inç MacBook Pro ekranlarının çok küçük bir kısmında şu davranışlardan bir veya birden fazlasının görülebileceğini belirledi:

  1. Ekran arka aydınlatması, ekranın alt kenarı boyunca sürekli olarak veya belirli aralıkla dikey ışık demetleri görünmesine neden oluyor
  2. Ekran arka aydınlatması çalışmayı tamamen durduruyor

Apple Üç Uçlu AC Priz Adaptörü İade Programı

Apple, özellikle Birleşik Krallık, Singapur ve Hong Kong'da kullanılmak üzere tasarlanan Apple üç uçlu AC priz adaptörlerinin çok nadiren de olsa kırılabileceğini ve açığa çıkan metal parçalara dokunulduğunda elektrik çarpması riski yaratabileceğini belirlemiştir. Bu priz adaptörleri 2003 - 2010 yılları arasında Mac'lerle ve belirli iOS aygıtlarıyla birlikte verilmiş, ayrıca Apple Dünya Seyahati Adaptör Kiti'nde de kullanılmıştır.

13 inç MacBook Pro (Touch Bar özelliksiz) Katı Hal Sürücüsü Servis Programı

Apple, 13 inç MacBook Pro (Touch Bar özelliksiz) birimlerinde kullanılan sınırlı sayıdaki 128 GB ve 256 GB katı hal sürücülerinde veri kaybına ve sürücünün bozulmasına neden olabilecek bir sorun olduğunu belirledi. Bu sorundan etkilenen sürücülere sahip 13 inç MacBook Pro birimlerinin Haziran 2017 ile Haziran 2018 tarihleri arasında satıldığı belirlendi.

Touch Sorunlarına Yönelik iPhone X Ekran Modülü Değiştirme Programı

Apple, ekran modülündeki bir bileşenin arızalanması nedeniyle bazı iPhone X ekranlarında Touch sorunları yaşanabileceğini belirledi. Etkilenen aygıtlar aşağıdaki davranışları gösterebilir:

  1. Ekran veya ekranın bir bölümü dokunmaya tepki vermiyor ya da zaman zaman tepki veriyor
  2. Ekran dokunulmadığı halde tepki veriyor

13 inç MacBook Pro (Touch Bar özelliksiz) Pil Değiştirme Programı

Apple, 13 inç MacBook Pro (Touch Bar özelliksiz) birimlerinin sınırlı sayıdaki bir kısmında, bir bileşenin yerleşik pilin genişlemesine neden olarak arızaya yol açabileceğini belirledi. Bu bir güvenlik sorunu değildir ve Apple, uygun pilleri ücretsiz olarak değiştirecektir. Etkilenen birimler Ekim 2016 ile Ekim 2017 arasında üretilmiştir ve uygunluk, ürün seri numarasına göre belirlenmektedir.

iPhone 6 Plus İçin Multi-Touch Onarım Programı

Apple, birden çok kez sert bir yüzeye düşürülen ve ardından strese maruz kalan bazı iPhone 6 Plus aygıtlarında ekranda titreme veya Multi-Touch sorunları görüldüğünü belirledi.

Apple AC Priz Adaptörü Değiştirme Programı

Apple; Kıta Avrupası, Avustralya, Yeni Zelanda, Kore, Arjantin ve Brezilya'da kullanılmak üzere tasarlanan iki uçlu Apple AC priz adaptörlerinin çok nadiren de olsa kırılabileceğini ve dokunulduğunda elektrik çarpması riski yaratabileceğini belirlemiştir. Bu priz adaptörleri 2003 ile 2015 yılları arasında Mac'lerle ve belirli iOS aygıtlarıyla gönderilmiş olup ayrıca Apple Dünya Seyahati Adaptör Kiti'nde de bulunmaktaydı.

Beats Pill XL Hoparlör İade Programı

Apple, ender görünen bazı durumlarda Beats Pill XL Hoparlör'deki pilin aşırı ısınıp yangın güvenliği riski oluşturabildiğini belirlemiştir. Bu ürün Ocak 2014'ten bu yana Beats, Apple ve diğer perakendeciler tarafından dünya çapında satılmıştır.

Apple 5W Avrupa USB Güç Adaptörü Değiştirme Programı

Apple, Apple 5W Avrupa USB güç adaptörünün aşırı ısınabileceğini ve bir güvenlik riski oluşturabileceğini belirledi. Bu adaptör Ekim 2009'dan Eylül 2012'ye kadar, aşağıda listelenen ülkelerde satılan iPhone 3GS, iPhone 4 ve iPhone 4s modelleri ile birlikte verilmiştir. Ayrıca bağımsız aksesuar olarak da satılmıştır.

WhatsApp Destek Hattı, Destek E-Postaları veya İletişim Formu üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


İletişim Formu
Hizmet İletişim

Hizmet İletişim © 2024
www.hizmetiletisim.com.tr