WhatsApp Destek Çağrı Merkezi SMS

1 Saatte Ekran Değişimi

Servislerimizde 1 saat içerisinde ekran modülü parça değişimi yapıyoruz. Ekran ile bağlantılı olan Kulaklık Sesi Hoparlörü, Ön Kamera, Touch ID (Parmak İzi Okuma), Ön Mikrofon, Yakınlık - Uzaklık Sensörü, Işık Sensörü gibi parçalarda hata olması veya kırılmış, çatlamış, fiziksel hasarlı durumdaki ekranı modül parçası olarak değişimini sağlıyoruz.

1 saat içerisinde ekran modülü parça değişimi iPhone 6S ve sonraki tüm modeller için geçerlidir.

Yapılacak testlerde hata veya hataların görülmesi durumunda onarım değil, ekran modülü parça değişimi yapılarak işleminiz tamamlanacaktır. Aynı gün ekran modülü değişimi stoklarımız ile sınırlıdır. Stoklarımızda olmaması durumunda size özel sipariş oluşturup en kısa sürede ekran modülü parça değişimini tamamlayıp teslimini sağlayacağız.

Garanti kapsamı dışında fiyatlandırma hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı olarak Hizmet İletişim, yalnızca orijinal Apple parçaları kullanarak Apple tarafından onaylanmış mühendisler tarafından gerçekleştirilen iPhone ekran & pil değiştirme hizmeti sunar. Ekran & pil onarımınız için bir Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı'nı kullanmak, iPhone'unuzun garantisini korumanın ve iPhone'unuzun mümkün olan en yüksek standartta onarılmasını sağlamanın tek yoludur.

WhatsApp Destek Hattı, Destek E-Postaları veya İletişim Formu üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


İletişim Formu
Hizmet İletişim

Hizmet İletişim © 2024
www.hizmetiletisim.com.tr